BOSFIETSLOOP 12 FEBRUARI 2011 ARNHEM
                      UITSLAGENLIJST - LANGE AFSTAND
13-03-2011 10:43                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  R1       FT       R2       Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1    211  Klatsduuf EnIk             BARNEVELD             1984      1e L-EST     22:30  1:03:03    11:02  1:36:38  1:36:34  
    2    215  Buiten Mededinging         Nijmegen              1985      2e L-EST     23:12  1:02:24    11:42  1:37:18  1:37:17  
    3     63  Evert Scheltinga           Huissen               1987      1e Man       22:44  1:03:45    12:18  1:38:47  1:38:45  
    4      1  Dirk Londema               ARNHEM                1980      2e Man       23:21  1:03:53    12:33  1:39:48  1:39:46  
    5     21  Martijn Paalman            APELDOORN             1985      3e Man       23:29  1:06:02    12:37  1:42:09  1:42:06  
    6     47  Michael Krijnen            SPANBROEK             1970      4e Man       24:58  1:04:59    13:36  1:43:34  1:43:32  
    7      6  Patrick Jansen             WAGENINGEN            1968      5e Man       25:10  1:05:10    14:12  1:44:35  1:44:31  
    8    212  Team Huijssoon             ELBURG                1989      3e L-EST     26:39  1:04:49    13:39  1:45:08  1:45:06  
    9     42  Pim de Kok                 ENSCHEDE              1982      6e Man       24:58  1:07:19    12:54  1:45:13  1:45:10  
   10      5  Joost Christiaans          RENKUM                1980      7e Man       25:33  1:05:01    14:44  1:45:20  1:45:17  
   11      3  NoŽl Elsinghorst           DEVENTER              1974      8e Man       25:42  1:06:53    13:26  1:46:02  1:45:59  
   12    213  Crc Lochem                 LOCHEM                1975      4e L-EST     25:05  1:08:06    13:03  1:46:16  1:46:14  
   13      8  Rudi Jansen                MARKELO               1983      9e Man       25:53  1:07:23    14:30  1:47:46  1:47:44  
   14     60  Guido Vroemen              Leusden               1969     10e Man       26:58  1:07:04    13:50  1:47:55  1:47:51  
   15      4  Johan Christen             ARNHEM                1978     11e Man       26:38  1:06:32    14:50  1:48:01  1:47:58  
   16     10  Sjoerd Veltman             EDE                   1977     12e Man       24:37  1:09:35    13:52  1:48:05  1:48:03  
   17     14  Marco Vernooij             ENSCHEDE              1985     13e Man       25:46  1:09:13    13:09  1:48:09  1:48:06  
   18    202  Vooghel                    UTRECHT               1978      5e L-EST     27:12  1:07:57    12:57  1:48:16  1:48:06  
   19     32  Jacco Langerak             UTRECHT               1986     14e Man       24:43  1:10:58    12:52  1:48:35  1:48:32  
   20    207  Bikerunners                RANDWIJK              1971      6e L-EST     27:47  1:07:35    13:59  1:49:23  1:49:20  
   21     43  Arnoud van Garderen        LEUSDEN               1972     15e Man       25:45  1:11:16    13:32  1:50:33  1:50:31  
   22     59  Theo Nouwens               Helmond               1968     16e Man       26:28  1:10:33    13:45  1:50:48  1:50:45  
   23     38  Frank Baets                ARNHEM                1978     17e Man       26:34  1:10:34    14:34  1:51:45  1:51:41  
   24    205  R-Kwadraat                 ROTTERDAM             1980      7e L-EST     31:26  1:05:39    15:20  1:52:33  1:52:24  
   25     28  Jan-Hendrik Hutten         RADEWIJK              1957     18e Man       27:03  1:11:04    14:25  1:52:35  1:52:32  
   26     33  Remko Siers                OLDENZAAL             1982     19e Man       27:07  1:11:03    14:54  1:53:05  1:53:03  
   27     56  Erik Seebus                RENKUM                1962     20e Man       27:29  1:11:20    14:51  1:53:44  1:53:39  
   28     16  Dreeuwes Dijkstra          DUIVEN                1963     21e Man       28:14  1:11:24    14:36  1:54:15  1:54:13  
   29     44  Jan Stolk                  UTRECHT               1957     22e Man       27:54  1:12:05    14:37  1:54:38  1:54:35  
   30    201  De Verrassing              ANDELST               1957      8e L-EST     29:54  1:09:22    15:45  1:55:02  1:55:00  
   31     41  Dries Pluimers             ARNHEM                1970     23e Man       27:52  1:11:39    15:37  1:55:11  1:55:07  
   32    209  Forty Up                   ARNHEM                1971      9e L-EST     27:07  1:14:28    13:43  1:55:22  1:55:17  
   33     57  Richard van der Mark       Kaatsheuvel           1969     24e Man       26:39  1:15:14    14:09  1:56:05  1:56:01  
   34     55  Sander van Eggelen         SCHAIJK               1977     25e Man       29:21  1:12:24    14:38  1:56:23  1:56:23  
   35     40  Gerard Lugtenberg          HEINO                 1963     26e Man       27:00  1:15:32    13:59  1:56:36  1:56:30  
   36     48  Angelo Cara                DALEM                 1968     27e Man       28:39  1:12:44    15:58  1:57:25  1:57:21  
   37    208  Soport                     KESTEREN              1975     10e L-EST     30:13  1:11:47    15:49  1:57:51  1:57:48  
   38     22  Hans Everts                ENSCHEDE              1986     28e Man       29:35  1:11:49    16:52  1:58:19  1:58:15  
   39    214  Renkum-ArnhemseFreundschaftRENKUM                1966     11e L-EST     26:06  1:19:04    13:10  1:58:23  1:58:19  
   40     45  David Ressing              BEEK-UBBERGEN         1992     29e Man       29:30  1:13:30    15:34  1:58:38  1:58:32  
   41     51  Sander Pluim               ZWOLLE                1977     30e Man       28:31  1:16:05    14:23  1:59:04  1:58:58  
   42     11  Henk Christen              ARNHEM                1972     31e Man       29:31  1:13:37    16:02  1:59:12  1:59:09  
   43     12  Bob Takken                 BEMMEL                1973     32e Man       27:42  1:17:09    14:20  1:59:17  1:59:10  
   44     77  Hilly Panjer - Bakker      APELDOORN             1968      1e Vrouw     28:28  1:16:14    14:32  1:59:19  1:59:14  
   45     37  Henk Knol                  LOSSER                1948     33e Man       30:24  1:13:11    16:13  1:59:56  1:59:48  
   46     23  Peter van Grootheest       ZWOLLE                1970     34e Man       30:17  1:14:59    14:49  2:00:11  2:00:04  
   47     39  Eltjo Biemold              ASSEN                 1969     35e Man       31:11  1:13:56    15:35  2:00:49  2:00:42  
   48     54  Marcel van den Berg        ARNHEM                1964     36e Man       27:20  1:18:07    15:28  2:00:59  2:00:53  
   49     80  Henriette Pepels           BEILEN                1968      2e Vrouw     30:43  1:14:19    16:10  2:01:16  2:01:11  
   50     25  Eric Kuijt                 RENKUM                1966     37e Man       31:20  1:13:31    16:54  2:01:51  2:01:45  
   51     31  Harold Vrielink            APELDOORN             1973     38e Man       31:28  1:12:02    18:23  2:01:58  2:01:52  
   52     53  Anno Brandsema             BEILEN                1955     39e Man       29:22  1:15:50    16:49  2:02:05  2:01:59  
   53     20  Andries Langendijk         APELDOORN             1973     40e Man       29:47  1:16:39    15:50  2:02:19  2:02:15  
   54    206  Captain Rossi              HUISSEN               1969     12e L-EST     32:43  1:13:01    16:54  2:02:46  2:02:37  
   55     13  Marcel Rensen              BEMMEL                1966     41e Man       29:32  1:17:44    16:12  2:03:35  2:03:27  
   56     46  Andreas Ressing            BEEK-UBBERGEN         1962     42e Man       30:22  1:18:14    15:53  2:04:34  2:04:28  
   57    204  De TweeJ'S                 NUNSPEET              1964     13e L-EST     32:38  1:15:36    16:41  2:04:57  2:04:54  
   58     35  Koos Meinsma               VELP                  1965     43e Man       30:46  1:16:35    17:37  2:05:02  2:04:57  
   59     52  Ron Schop                  DORDRECHT             1962     44e Man       29:21  1:19:50    15:52  2:05:07  2:05:02  
   60     50  Niek Heideman              ARNHEM                1978     45e Man       30:34  1:17:40    17:08  2:05:29  2:05:21  
   61    203  Akke EnChiem               ARNHEM                1973     14e L-EST     36:41  1:11:51    18:04  2:06:44  2:06:36  
   62    210  R&r Power                  ELST (GLD)            1961     15e L-EST     36:14  1:12:03    18:25  2:06:45  2:06:41  
   63     27  Ferry Schreven             WINSSEN               1974     46e Man       27:46  1:25:05    14:41  2:07:33  2:07:31  
   64     78  Dagmar Krijnen - van Dijk  SPANBROEK             1976      3e Vrouw     33:19  1:16:55    18:04  2:08:23  2:08:17  
   65     58  Joop Weenink               Enschede              1968     47e Man       31:04  1:18:16    20:02  2:09:31  2:09:22  
   66     29  HenkJan Meier              HARDENBERG            1963     48e Man       29:49  1:23:02    16:43  2:09:38  2:09:34  
   67     34  Aert Bakker                ENSCHEDE              1951     49e Man       30:03  1:24:51    15:35  2:10:36  2:10:28  
   68     79  Janna Brand                ROTTERDAM             1973      4e Vrouw     30:00  1:25:24    15:54  2:11:23  2:11:18  
   69     26  Auke Wijnterp              APELDOORN             1966     50e Man                         17:42  2:16:40  2:16:40  
   70     76  Margreet Berghuis          APELDOORN             1973      5e Vrouw     42:16  1:35:33    26:13  2:44:10  2:44:02