Triatlongroep Spado te Bergen op Zoom

GRONTMIJ-Zwemloopcircuit: Bergen op Zoom 7 april 2007

   



Deelnemerslijst bijgewerkt t/m:













Triatlongroep Spado te Bergen op Zoom

GRONTMIJ-Zwemloopcircuit: Bergen op Zoom 7 april 2007

   



Deelnemerslijst bijgewerkt t/m:
Locatie: zwembad De Schelp, Boulevard 45, Bergen op Zoom Zuid
   GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT 
   Bergen op Zoom 1000/10 
   naam             woonplaats stn   tijd   plcat zwtyd  licentie
 1 Vasseur Remy     Vlissingen 072 0:48:16  1eH21 12:39  81A11548M529
 2 Pagter Kevin de  Westkapell 059 0:48:26  2eH21 13:39  87A19420M529
 3 Strijk Sven      Hazerswoud 075 0:49:05  3eH21 12:37  87A16519M321
 4 Laven Armand     Engelen    073 0:49:26  4eH21 12:38  70          
 5 Zanten Rob van   Vlaardinge 061 0:51:31  1eH50 13:59  56A03489M522
 6 Neyt Wim         Ertvelde B 074 0:51:32  5eH21 14:56  74M3422 B   
 7 Bijl Robert      Berlicum   068 0:53:16  6eH21 13:29  72A20481M612
 8 Vaardegem Jan    Westkapell 065 0:53:31  7eH21 14:28  68R18020M529
 9 Hal Pieter van   Bergen op  071 0:54:30  1eH40 13:54  61W06481M601
10 Loon Cornee van  Hilversum  058 0:57:24  8eH21 15:07  72A00221M332
11 Kwist Anne       Tholen     067 0:58:48  1eD18 13:20  87W20856V601
12 Dijk Paul van    Klundert   066 0:59:24  2eH40 14:27  63A13503M600
13 Oonincx Marc     Breda      060 1:00:31  3eH40 15:08  66A13290M602
14 Gent Paul van    Etten Leur 017 1:01:33  9eH21 18:44  71A18848M617
15 Stap Arno        Roelofaren 069 1:01:36  4eH40 13:22  61          
16 Jong Bas de      Bergen op  025 1:02:33  2eH50 18:45  56W12105M601
17 Heiwegh Inge     Zelzate    008 1:03:17  1eD21 16:28  75          
18 Gorren Hans      Neunen     009 1:04:00  5eH40 16:27  63          
19 Uil Margriet     Schiedam   039 1:04:35  1eD40 16:31  59A13138V522
20 Vreese Elke de   Evergem B  002 1:04:52  2eD21 17:33  B 03400F81  
21 Smet Patrick de  Eeklo B    010 1:07:07 10eH21 18:36  72          
22 Bloois Kitty van Capelle ad 037 1:07:18  1eD50 16:20  53A04188V522
23 Jong Merijn de   Amsterdam  031 1:07:32 11eH21 17:14  82A22233M300
24 Voshol Martin    Tholen     030 1:07:49  6eH40 18:59  65          
25 Roth Cornelia    Leidschend 038 1:07:56  2eD40 15:29  63L18789V515
26 Botman Kobus     Middelburg 024 1:08:04  3eH50 19:51  51W04399M529
27 Watering Ad vd   Halsteren  029 1:08:51  1eH60 19:00  43A03652M601
28 Zorgdrager Chris Ossendrech 016 1:11:06  7eH40 16:45  65A06763M609
29 Aernouts Ada     Zundert    036 1:13:09  3eD40 17:29  59R19677V617
30 Kleven Lenie v   Vlissingen 001 1:17:48  2eD50 23:30  53B00799V500

   GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT 
   Bergen op Zoom  500/5  
   naam             woonplaats stn   tijd   plcat zwtyd  licentie
 1 Strijk Niels     Hazerswoud 131 0:25:50  1eH18 06:05  89A16520M321
 2 Appermans Mario  Riemst B   144 0:26:12  1eH21 06:35  74          
 3 Jorissen Tim     Tongeren   151 0:26:52  2eH21 06:14  80          
 4 OosterboschDenni Oudenbosch 136 0:27:50  2eH18 07:11  89R20987M600
 5 Rijk Mark        Hooge Mier 129 0:28:05  3eH21 07:13  82A17630M600
 6 Voogd Willem de  Vlaardinge 148 0:28:32  1eH40 08:28  62A21081M522
 7 Vugt Maarten de  Oud Gastel 135 0:28:43  3eH18 07:48  88R19679M617
 8 Deijkers Marlon  Fijnaart   123 0:28:51  4eH21 07:47              
 9 Huismans Hidde   Bergen op  137 0:28:58  5eH21 06:57  81          
10 NieuwenhuizeStef Kruiningen 130 0:29:11  6eH21 06:05  87          
11 Moerings Jan     Oud Gastel 087 0:29:25  2eH40 07:40  64          
12 Hollander Jos de Goes       121 0:29:26  3eH40 07:51  64A20600M500
13 NieuwenhuyzeLaur Kruiningen 128 0:29:40  7eH21 08:09  85          
14 Wolf Wijnand     Goes       124 0:29:55  8eH21 07:46  85          
15 Dieren Rens Jan  Kapelle    138 0:30:23  4eH18 07:02  89R21361M500
16 Beek Ron van de  Vlaardinge 141 0:31:08  4eH40 08:06  67W17360M522
17 Dries Wilfried   Halsteren  122 0:31:21  5eH40 07:55  66A20368M601
18 BarendrechtMarce Rotterdam  083 0:31:23  9eH21 07:04  74A11734M506
19 Berkouwer Tom    Vlaardinge 145 0:31:24  1eH50 07:53  53R07082M522
20 Oomen Gerard     Hoek v Hol 116 0:31:32  6eH40 07:09  60W11141M522
21 Maarleveld Reina Schiedam   081 0:31:42  2eH50 09:54  56A21130M522
22 Oosterbosch Ad   Oudenbosch 143 0:31:43  3eH50 09:15  57R18164M600
23 Botman Robin     Middelburg 120 0:31:51  1eH16 07:58  91R20670M529
24 Nieuwkerk Koos   Etten Leur 080 0:32:13  7eH40 09:40  59A14941M600
25 Dieren/Flipse    Kapelle    095 0:32:19  1eDuo 07:54              
26 Buurstee Rien    Oud Gastel 079 0:32:26  8eH40 08:57  64          
27 Overveld William Roosendaal 153 0:33:06  9eH40 08:27  64A21900M600
28 Antheunisse M&L  Middelburg 092 0:33:21  2eDuo 09:34  87A22147V529
29 Withagen Jan     Hoogerheid 078 0:33:27  4eH50 08:52  52R05511M600
30 Dijkwel Peter    s-H Arends 089 0:33:45 10eH40 09:13  62          
31 Lensen Dignus    Souburg    086 0:35:28  5eH50 10:05  56A10373M529
32 Janssen Erwin    Souburg    115 0:35:36 11eH40 09:15  63W00108M500
33 Griep Roy        Schiedam   090 0:35:54  1eH14 08:56  93          
34 Eckhardt Rien    Roosendaal 149 0:35:56  6eH50 08:21  49R04234M600
35 Bruyne Heleen de Schoondijk 093 0:36:48  1eD21 09:49  72          
36 Gies Gunter      Middelburg 113 0:37:02 12eH40 10:10  D10-079-6393
37 Teeuw Koos       Capelle ad 114 0:37:26  1eH60 10:13  42R16095M522
38 Boonman Jan      Kapelle    142 0:37:30 13eH40 08:48  61          
39 Krocke Ronnie    Souburg    094 0:38:15  7eH50 12:30  45          
40 Nicolai Peter    Breskens   088 0:38:31  8eH50 09:41  49          
41 Janssen Ilse     Souburg    085 0:38:41  1eD16 08:33  91          
42 Joly Nicole      Berchem B  150 0:38:58  1eD40 08:32  60          
43 Sarneel Herman   Sas van Ge 096 0:40:06  9eH50 09:52  B03698M49   
44 Griep Andy       Schiedam   082 0:40:24  2eH14 11:05              
45 Buysse Wilfried  Wevelgem B 152 0:40:58  2eH60 12:50  B 00671M46  

   GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT 
   Bergen op Zoom  250/2.5
   naam             woonplaats stn   tijd   plcat zwtyd  licentie
 1 Gevaert Joost    Goes       183 0:15:43  1eH12 03:46  95          
 2 Dort Tineke van  Domburg    184 0:16:06  1eD12 03:54  96          
 3 Lauwen Susette   Etten Leur 170 0:16:32  1eD14 03:20  93          
 4 Dieren Siegert v Kapelle    185 0:17:20  2eH12 03:45  96          
 5 Geluk Joost      Zierikzee  178 0:17:58  1eH14 05:42  93          
 6 Beukers Jurian   Leidschend 177 0:18:46  3eH12 03:16              
 7 Janssen Deanne   Souburg    176 0:20:49  2eD14 04:10  93          
   GRONTMIJ-ZWEMLOOPCIRCUIT 
   Bergen op Zoom  100/1  
   naam             woonplaats stn   tijd   plcat zwtyd  licentie
 1 Goffin Cederic   Berlaar    204 0:06:38  1eH12 01:38  B02692M97   
 2 Porters Matthew  Antwerpen  199 0:07:21  1eH00 01:30  96          
 3 Anrooy Lindy van Kapelle    191 0:07:33  1eD00 01:47  96          
 4 Vos Sven de      Zierikzee  194 0:08:00  2eH00 01:56  96          
 5 Geluk Tijs       Zierikzee  200 0:08:02  3eH00 02:10  96          
 6 Bocken Anne      Tongeren B 190 0:08:56  2eD00 02:12  B03683F98   
 7 Dieren Jasmin v  Kapelle    193 0:09:20  3eD00 02:25  96          
 8 Porters Caitlin  Antwerpen  192 0:09:31  4eD00 01:53  98          
 9 AppermansMaarten Riemst B   206 0:09:46  4eH00 02:45  00          
10 Verburg Luke     Schiedam   207 0:10:17  5eH00 03:08  01A22212M522
11 Bocken Ruben     Tongeren   198 0:10:40  6eH00 02:49  B03684M00   
12 Kroon Jur        Lelystad   197 0:11:45  7eH00 02:39  98          



E-mail: aeromad@zeelandnet.nl

gegevens bijgewerkt op  

E-mail: aeromad@zeelandnet.nl

gegevens bijgewerkt op