Stichting Triathlon Bodegraven (c) 2006.
[./indexpag.html]
[mailto:stb-bodegraven@triathlonweb.nl]
[./kw_uitslagpag.html]
English
Nederlands
Stichting Triathlon Bodegraven
Uitslag Kwart Wedstrijd - 10 juni 2006
Positie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Naam Bas Borreman Gerbert van den Biggelaar Paul ten Brink Royce Kortekaas Paul Musters Aron van Ammers Dave Ewalts Jaco van Buren Rob Musters Dennis Broer Sjoerd Veltman Harry Bultema Andre Schaap Bas Oostwouder René van Waardenburg Maarten Sollewijn Gelpke Ronald v/d Meer Rinse v/d Ouweelen Sebastiaan van den Berg Martin Nieuwstraten Jan Stehouwer Hans Stegeman Jerre Veldman Marco van Nek Chris de Kan Maarten Waalderbos Ed van Hillo Matthijs van Scheijen Laurens Voogt
Zwemtijd 0:13:01 0:12:56 0:13:09 0:13:38 0:14:39 0:14:07 0:14:07 0:14:39 0:13:09 0:14:39 0:13:09 0:14:07 0:17:48 0:15:36 0:15:36 0:16:36 0:14:39 0:14:07 0:14:07 0:16:36 0:16:26 0:15:36 0:16:36 0:20:25 0:16:36 0:17:34 0:18:37 0:13:38 0:15:53
Fietstijd 1:14:30 1:14:23 1:14:26 1:18:02 1:18:40 1:16:14 1:18:24 1:20:39 1:16:20 1:18:34 1:18:37 1:18:30 1:23:30 1:20:33 1:22:07 1:22:46 1:23:02 1:28:03 1:21:26 1:26:08 1:25:05 1:24:39 1:26:39 1:36:09 1:31:47 1:31:57 1:34:10 1:16:23 1:23:23
Eindtijd 1:49:10 1:49:35 1:50:02 1:53:39 1:54:59 1:55:33 1:55:44 1:56:03 1:56:59 1:57:08 2:01:04 2:01:35 2:03:32 2:04:04 2:04:35 2:05:09 2:07:41 2:07:45 2:08:34 2:08:50 2:09:38 2:09:55 2:15:39 2:16:06 2:16:14 2:19:43 2:26:22 DNF DNF
Heren Overall
Positie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Naam Willy Bogers Nico Verkade Kees Jansen Peter Groothuijzen Jan van Heteren Albert Corveleijn Tom Steens Frank de Vogel Peter Mestrini Frank van Erp Erik Nieuwenhuis Fer Peters Leo van Egmond Frank Mooij Jan Raaijmakers Huig v/d Plas Jerry Kleisen Angelo Slootjes Ger van de Werken Hennie Brakkee
Eindtijd 1:58:51 2:02:19 2:03:09 2:03:56 2:04:07 2:04:57 2:06:50 2:07:10 2:08:27 2:09:30 2:13:12 2:14:22 2:16:25 2:18:28 2:20:55 2:21:14 2:22:17 2:27:42 2:31:06
Heren 40+
Fietstijd 1:18:29 1:22:36 1:22:04 1:22:59 1:22:33 1:26:09 1:22:58 1:21:46 1:21:46 1:26:54 1:25:17 1:24:20 1:33:10 1:32:22 1:37:12 1:29:58 1:29:26 1:30:41 1:36:00 DNF
Zwemtijd 0:14:39 0:15:53 0:16:36 0:14:39 0:15:53 0:16:36 0:15:53 0:14:07 0:14:07 0:16:26 0:16:36 0:15:53 0:19:55 0:19:11 0:17:14 0:18:37 0:17:14 0:14:39 0:19:55 0:20:25
Positie 1 2 3 4 5 6 7 8
Naam Patrick Melis Harry Blom Bert Rijneveld Ronald Balke Willem Ouwehand Wim Groot Cees Overes Michael Durang
Eindtijd 2:18:10 2:22:57 2:23:54 2:25:40 2:26:34 2:29:06 2:29:38 2:32:18
Heren 50+
Zwemtijd 0:15:36 0:16:36 0:16:36 0:19:55 0:15:36 0:20:25 0:19:55 0:19:55
Fietstijd 1:22:57 1:31:58 1:27:01 1:40:00 1:30:38 1:38:11 1:36:37 1:41:09
Positie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Naam Jenette Tolhoek - van Dalen Cindy Brusse Linda van Driel Sofie Hamers Bianca Nijhof Esther Geerlings Henriette Metz Iris de Graaf Christa Hofstra Elske Hetebrij
Eindtijd 2:04:28 2:07:23 2:10:49 2:13:15 2:19:48 2:25:11 2:28:04 2:31:33 2:44:18
Dames Overall
Zwemtijd 0:13:19 0:14:07 0:15:36 0:14:39 0:19:11 0:18:37 0:15:36 0:15:53 0:19:55 0:14:39
Fietstijd 1:24:08 1:25:17 1:26:50 1:27:44 1:31:27 1:36:20 1:29:27 1:34:12 1:55:17 DNF
[#ANCHOR_Txt7]
[#ANCHOR_Txt7]
Heren Overall
[#ANCHOR_Txt36]
Naar boven
[#ANCHOR_Txt36]
Naar boven
[#ANCHOR_Txt14]
Heren 40+
[#ANCHOR_Txt21]
Heren 50+ en 60 +
[#ANCHOR_Txt61]
Dames 40+ en 50+
[#ANCHOR_Txt28]
Dames Overall
Positie 1
Naam Willem Boon
Eindtijd 2:30:13
Heren 60+
Zwemtijd 0:19:55
Fietstijd 1:40:00
Positie 1 2
Naam Ditta Verhagen Kitty van Bloois
Eindtijd 2:23:06 2:44:04
Dames 50+
Zwemtijd 0:17:34 0:17:48
Fietstijd 1:33:16 1:46:05
Positie 1 2 3
Naam Ada van Zwieten Joke Ritman Remke den Bremer
Eindtijd 2:13:03 2:17:42 2:40:12
Dames 40+
Zwemtijd 0:15:53 0:16:36 0:20:25
Fietstijd 1:27:06 1:28:37 1:43:16
[#ANCHOR_Txt36]
Naar boven
[#ANCHOR_Txt36]
Naar boven
[#ANCHOR_Txt36]
Naar boven
[Web Creator] [LMSOFT]